Teraz jest poniedziałek, 24 lut 2020, 14:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
 Wyżal się ! 
Autor Wiadomość
Post Wyżal się !
Temat zakładam by każdy mógł się wyżalić na to co irytuje go na polskich drogach.
Mnie wkurza :
* Polskie drogi są dostosowane do samochodów typu SUV. Same dziury, nierówne nawierzchnie, wystające studzienki. Najgorsze jest to ,że od nowego roku zapłacimy za tą przyjemność bo idzie podwyżka ceny paliw !
* Kierowcy którzy jadąc lewym pasem są królami 50 km/h i nawet nie myślą ,że ktoś jest lepszy.
* Panie które są roztargnione (niestety jako kobieta ubolewam nad tym). Malują się na światłach (zielonych), wymuszają pierwszeństwo, albo jadą z włączonym kierunkiem przez pare kilometrów.
* Najlepsze jest to ,że często wyprzedza mnie jakiś koleś bo ma coś lepszego niż Felicia i wątpliwą męskość by potem tamować mi drogę bo się boi szybko jechać (ale bez przesady z tą prędkością) i zostać wyprzedzonym przeze mnie.

Kiedy ten świat się ogarnie ?

To by było na dziś :-)

poniedziałek, 28 wrz 2009, 18:20

Silnik: inny...
Post Re: Wyżal się !
Mnie irytują wszechobecni wpychacze. Mimo tego, że dawno był znak (poziomy i pionowy) informujący, że delikwenta pas jest do skrętu w lewo, on korzysta z niego do samego końca, tak aby powiększać korek na prawym.

WKURW.... mnie nieziemsko wieśniaki blokujący lewy który ma się skończyć (przed remontami), a ma posłużyć rozładowaniu korka przez zwężanie (ostatnio staranowałby mnie mniejszą ciężarówką bo hycnąłem trawnikiem).
Mimo tego, że były prośby w telewizji, coraz częściej pojawią się znaki z prośbami...jak do tyłka :diabel: :cisza:

Ale ogólnie kocham nasz kraj i to do czego doszliśmy dzięki dzielnej władzy :mrgreen2:

Gang V6 w łoplu
100 Francuzkich koni z 1.4
Woła nie ma, łopel wozi dupsko

poniedziałek, 28 wrz 2009, 18:44
Zobacz profil WWW
Prezes

gimof napisał(a):
... i to do czego doszliśmy dzięki dzielnej władzy :mrgreen2:

A że tak się spytam... do czego doszliśmy ??

Mnie wkurza wszystko na drogach...
Zostawisz sobie z przodu 3,4 metry luzu, żeby nie siedzieć na dupie, to ci się będą wciskać - tak rozwaliłem Felcię.
Wkurza mnie że często gdy ktoś widzi wyprzedzającą go felicie, to mu się nagle zbiera ochota na wyścigi.
Kiedyś tak miałem, tylko z naprzeciwka jechała ciężarówka i w ostatniej chwili umknąłem, ale na następnych światełkach koleś przemknął na czerwonym - i dobrze, bo bym go przez zamknięte okno wyciągnął :diabel:
Jełop przyśpieszał wtedy gdy ja, a jak odpuściłem i zacząłem hamować robił to samo :diabel:

Samochody napędza moment obrotowy, a konie mechaniczne je sprzedają ;)

...kiedy myślę ze ludzka głupota osiągnęła szczyt, zawsze ktoś mnie zaskoczy...

poniedziałek, 28 wrz 2009, 19:16

Jak to do czego? Mamy troche (troszeczke) autostrad i dróg szybkiego ruchu.
Opracowaliśmy nowy rodzaj betonu który łączy się z gumą (próby wylewki we wrocku) przez co jest bardziej przyczepny.
Mamy całą sieć fotoradarów.
Jeszcze więcej tablic "zwolnij".
Nigdy nie brakuje nam znaków drogowych poziomych i pionowych.
Paliwo nie kosztuje 5zł, a my się uczymy dzięki dopłatą od rządu eco-dravingu.
Itd

Wiesz malkontentem potrafi być każdy ;)

Gang V6 w łoplu

poniedziałek, 28 wrz 2009, 19:24
Zobacz profil WWW
Mnie najbardziej denerwują wszelkiego rodzaju ,,cwaniaczki,, wykorzystujac kazdą okazje, pokazując ze sa bardziej cwani od tych, ,tlumoków,,-jezdzących zgodnie z przepisami. :[

poniedziałek, 28 wrz 2009, 22:15
To tylko Polska nigdy nie będzie dród takich jk w Austri czy Niemczech. Mnie najbardzie wkur.... te studzienki na drodze i czesto brak poboczny na krajowych drogach. Oraz te ceny paliw..... :kwasny: ;(

wtorek, 29 wrz 2009, 09:05
...
Wkurza mnie że często gdy ktoś widzi wyprzedzającą go felicie, to mu się nagle zbiera ochota na wyścigi.
.... a wiesz co się dzieje jak ktoś widzi kobietę w obklejonej felicii ..... wielu z takich facecików już straciło godność :hyhy:

wtorek, 29 wrz 2009, 09:36

Silnik: 1,3 SPI 68 KM
Witam,
Nie wiem czy zauważyliście ale na polskich drogach jest coś takiego jak prawo dżungli tz. silniejszy wygrywa
jak np wyprzedzam jakieś lepsze auto moją Felką 1,3 (co prawda 68 koników ale na taką lekka budę starczy)
to każdemu sie zbiera na wyścigi,
i oczywiście ci wszech obecni "wpychacze" co mu da to że będzie szybciej o 10 sek?? czy nawet o 1 minute??????

wtorek, 29 wrz 2009, 10:55
Dobra, skoro jest taki temat to i ja się wyżalę. Denerwują mnie następujące rzeczy:
1. Stan dróg. Kurdę, np. dość niedawno postawiony tymczasowy wiadukt nad Modlińską jadąc z Bródna mostem Grota Roweckiego. Tam co się dzieje z nawierzchnią to jest poprostu śmiech na sali. Jakiś czas temu jechałem to były poprostu dziury w jezdni na prawym pasie. Teraz, nie jest lepiej. Poprawiali ale wogule ta nawierzchnia na tym odcinku to jest jeden wielki dowcip. No ale co tam, postawi się znak ograniczenia do 40km/h i niech jadą jak na furmance po trylince. Oczywiście to tylko jeden z przykładów. Drugi przykład, ul. Żwirki i Wigury koło mnie na odcinku 1 Sierpnia- Hynka.
2. Ceny paliw i tankowanie LPG przez pracowników którzy robią łaskę...nie pomylić z laską tylko :P (sorry za skojarzenie)
3. Wpychanie się wszelakich pojazdów z każdej strony.
4. Skręcanie w lewo z pasa do jazdy na wprost czy do jazdy w prawo.
5. Siedzenie poprzedzającemu pojazdowi "na ogonie". To mnie normalnie doprowadza do szału. Zauważyłem że najrzadziej siedzą na ogonie ciężarówki i TIRy. Oni zachowują jakiś odstęp. Ale jak widzę w lusterku że siedzi cymbał mi na ogonie i jeszcze jest wściekły bo coś tam czy wydaję się być zły, coś tam gada nie daj Boże to aż mi się chce wysiąść nieraz i mu zwrócić uwagę albo dokopać w pusty łeb. Ale mam na takich sposób. Zaciągam ręczy, daję na luz i gazuje do 2000 obr./min. Niech powdycha sobie LPG jak lubi. Albo włączam wycieraczkę ze spryskiwaczem tylnią. Wiem, że sposoby słabe no ale zawsze coś. Hehe. Zauważyłem, że Skody nie podjeżdżają do mnie tak "na ogon". Może tylko zbieg okoliczności, nie wiem.
6. Denerwują mnie młodzi ludzie w furach z łysą łepetyną którzy zachowują się jak dziecko które dostało pierwszy rowerek w życiu. Sam jestem młody ale normalnie się zachowuję za kółkiem, nie szpanuję bo nie widzę takiej potrzeby. Do tego punktu dopiszę jeszcze osoby z otwartą szybą gdzie w aucie muzyka ryje tak że ja obok w swoim aucie nie słyszę nic poza tą muzyką.
7. Denerwują mnie jeszcze kobiety za kółkiem które:
a) malują się podczas jazdy czy coś tam innego robią (nie wnikajmy co), rozmawiają przez telefon, piszą SMSy czy gmerają w torebce.
b) które uważają że zawsze mają pierwszeństwo i że facet powinien je wpuszczać bez dyskusji, ja osobiście wpuszczam każdego jeżeli nie spowoduje to zagrożenia w ruchu i tamowania ruchu, ale pokazując ręką kobiecie żeby jechała to ona nic, stoi i się patrzy. Facetowi jak się pokaże to rura i wjeżdża, podziękuję i tyle a kobita stoi i możesz machać czymkolwiek i nic.
8. Brak kultury osobistej innych kierowców i nie wpuszczanie nikogo przed siebie na pas. Np. jadę prawym pasem i widzę że przede mną jest rozkopana jezdnia czy wypadek czy coś tam innego. Włączam kierunek lewy, czekam aż ktoś raczy mnie wpuścić i czekam i czekam. A sam cholera każdego prawie wpuszczam. A potem sam stoję jak małpa w lesie i tyle. Dodać należy że TAXI nigdy nie wpuści. Prędzej już autobus.
Chyba starczy jak na pierwszy raz. Jak coś jeszcze sobie przypomnę, to nieomieszkam napisać.

wtorek, 29 wrz 2009, 18:11
1. Fatalny stan dróg. Dwadzieścia lat po obaleniu komunizmu w Polsce nie zmieniło się prawie nic. Podatek drogowy zlikwidowano w 1997, a co roku i tak wjeżdżam zimą w tą samą (klejoną latem rzecz jasna) dziurę.

2. Bananowych dzieci w samochodzikach (od) rodziców.
Jak hiphopa od czasu rozłamu K44 nie słuchałem to zapraszam do lektury http://www.youtube.com/watch?v=98tFGjRG1Zc :ok:

3. Cwaniactwa na drodze szeroko rozumianego

4. Aut z niewyregulowanymi światłami, szczególnie nocą.

5. Relatywnie wysokich kosztów utrzymania vs. polskie zarobki - no comments please...

wtorek, 29 wrz 2009, 19:58

Kuba napisał(a):
2. Ceny paliw i tankowanie LPG przez pracowników którzy robią łaskę...nie pomylić z laską tylko :P (sorry za skojarzenie)

To bardzo szybko idzie wyeliminować, wystarczy zacząć sobie samemu tankować. Do odłączenia węża już zawsze zdąży pracownik dojść ; A jak z ryjem to wystarczy się nie odzywać. Iść zapłacić i tyle. Się nauczy :P

Gang V6 w łoplu

wtorek, 29 wrz 2009, 20:40
Zobacz profil WWW

Silnik: 1.6 MPI 75 KM
Denerwuje mnie zachowanie kierowców na wahadłach z sygnalizacją świetlną, po kolei idą jeden za drugim na czerwonym a z drugiej strony już jest zielone i trzeba czekać to jest po prostu chamstwo. Co do tego jeżdżenia na dupie to jest na to najlepszy sposób zjechać gościowi i niech leci przodem. Kobiety malujące się na drodze powinny być karane mandatami to nie jest czas i miejsce na takie rzeczy. Wrócę jeszcze do wahadeł stoimy na czerwony zapala się żółte dalej stoimy, jest zielone i też stoimy bo wtedy dopiero zapalają silniki, włączają światła (Ci oszczędni) potem wrzucają bieg, spuszczą z ręcznego i ruszają w żółwim tempie to przejedzie ( w zależności od wahadła) np.5 aut a reszta stoi.

środa, 30 wrz 2009, 09:40
To i ja napisze:D
1) Drogi, jakie są każdy wie.
2) Drętwi kierowcy, którym ustępujesz, a ci czekają i nie wiedzą o co chodzi. Migasz światłami... nic, machniesz ręką nic. W końcu dajesz za wygraną ruszasz powoli patrząc czy nie rusza, jak jesteś na jego wysokości orientujesz się, że kierowca którego chciałeś wpuścić się obudził i jedzie, potem trąbi, że go nie wpuściłem :[
3) Babki na światłach, nie wszystkie ale takie co opisane wyżej
4) Policja i niektórzy inni uczestnicy ruchu, którzy myślą, że każdy młody kierowca to gówniarz, nie znający zasad i kultury. Słuchający na maxa muzy, z wybajerowanym samochodem.
Miałem ostatnio stłuczkę, babka we mnie wjechała, w bok, a potem jeszcze pretensje że to moja wina i że jeździć nie umiem, mimo że jechałem drogą z pierwszeństwem, a ona nie zatrzymała się na stopie, co zrobić.
Super kierowcą nie jestem, ale olej w głowie mam. Jeszcze wiele się muszę nauczyć ekhmm;]
5) Chamscy wciskający się wszędzie kierowcy przed którymi musisz gwałtownie hamować.
6) Ruszających na czuja, na zasadzie... już za chwilę zapali się zielone i ruszają w momencie kiedy ty przejeżdżasz już na "wczesnym" żółtym (chyba wiecie o co chodzi)
7) Durnie montujący za mocne żarówki, którzy oślepiają innych, a jak im zwrócisz uwagę, to pretensje mają, gdy migniesz światłami, co najwyżej "faka" ci pokaża

itp........

czwartek, 1 paź 2009, 17:21

Pankiew napisał(a):

6) Ruszających na czuja, na zasadzie... już za chwilę zapali się zielone i ruszają w momencie kiedy ty przejeżdżasz już na "wczesnym" żółtym (chyba wiecie o co chodzi)

A ja nie cierpie kierowców którzy przelatują na wczesnym żółtym. - bo być na tym drugim pasie zapala się już żółte (do zielonego) i przelatując przez skrzyżowanie z prędkością z której mogłeś wyhamowac do zera przed skrzyżowaniem, napędzone auto w CIebie uderzy...

Gang V6 w łoplu

czwartek, 1 paź 2009, 21:27
Zobacz profil WWW
:( :zawstydzony: Przyznam się ,że w Warszawie tak się robi bo inaczej wyzwą Cię od h... albo w moim przypadku od k...

sobota, 3 paź 2009, 11:49
gimof napisał(a):
Pankiew napisał(a):

A ja nie cierpie kierowców którzy przelatują na wczesnym żółtym. - bo być na tym drugim pasie zapala się już żółte (do zielonego) i przelatując przez skrzyżowanie z prędkością z której mogłeś wyhamowac do zera przed skrzyżowaniem, napędzone auto w CIebie uderzy...

No mi chodziło o to, że czasami jak jestem już na wysokości świateł widzę kątem oka że zapaliło się żółte, w tym samym czasie czasami zdarza mi sie zauważyć że kilku w tem sam czas rusza z boku, tylko że oni juz raczej maja tam zielone.
Inna sprawa, że mogą być źle ustawione światła (czas przełączania). Mam u siebie takie jedno skrzyżowanie, że przelecisz przez jedną częsc, czekasz pomiedzy drogami na zielone. Patrszysz w wsteczne, widzisz że tamci jadą i przed tobą zwalniają, bo u mnie jeszcze nie zapaliło się zielone;d i kiedy siedzą mi juz na tyłku, dopiero się załacza;/

sobota, 3 paź 2009, 14:28

Silnik: 1.3 MPI 68 KM
mnie z kolei denerwuje brak wyrozumiałości ze strony aut jadących za mną z rana, gdy wrzucanie drugiego biegu na światłach trwa u mnie kilka sekund (synchronizator) - wtedy szał i wyprzedzanie - często o mały włos od wypadku - jak już wrzucę 2 bieg to jadę normalnie ... dziadostwo i tyle

niedziela, 4 paź 2009, 00:57
1.Niedzielni kierowcy tzn... np... lecisz se autostradą lewym pasem aż tu nagle zbliżasz się do kolesia lub kobiety i migasz światłami trąbisz itp... żeby zjechać na bok to nie...
2. Drogie BP 95 tylko jeszcze gas nawet w miarę
3. Jak stoisz na światłach 5min... albo jedziesz a tu nagle czerwone...
4.Fotoradary...

niedziela, 4 paź 2009, 22:20
Pani która ostatnio spowodowała korek na ul. Filtrowej bo się schylała - chyba całe zielone światło szukała czegoś w torbie !@

No i te świnki które wpychają się na tuż przed maskę bo ja zostawiłam sobie trochę miejsca by nie wjechać w dupę przy hamowaniu ! Nawiasem "Ja mam już spłacone autko wy nie" !!!

poniedziałek, 5 paź 2009, 13:52

To ja znów się pochwale ostatnio jeżdżę głównie w godzinach 6:00 i 20-21. Jeździ się pięknie, mały ruch. Zero chamstwa, a w tygodniu nie ma tzw. dresiarzy. Polecam wszystkim jeżdżenie do pracy/szkoł wcześnie rano, a w ciągu dnia przesiadanie się na bezkolizyjne bimby ( wy w wawce metra ;) )

Gang V6 w łoplu

poniedziałek, 5 paź 2009, 19:49
Zobacz profil WWW
gimof napisał(a):
To ja znów się pochwale ostatnio jeżdżę głównie w godzinach 6:00 i 20-21. Jeździ się pięknie, mały ruch. Zero chamstwa, a w tygodniu nie ma tzw. dresiarzy. Polecam wszystkim jeżdżenie do pracy/szkoł wcześnie rano

Oo, potwierdzam. Jak jeżdżę na uczelnię to w piątki wieczorem, w sobotę o 7 i 20 i niedzielę o 7 to cudownie się jedzie po Warszawie. Zupełnie inna jazda. W niedzielę o 7 rano jak jadę to 3/4 trasy pokonuję nie widząc innych aut. Ale Policja już stoi na Wirażowej przy MDL Cargo (tam jak jest ta piękna prosta, może ktoś z wawy kojarzy). Tam nieraz lecą furami i po 100km/h, a ja zawsze spokojnie 55-60km/h bo często tam stoją panowie...

wtorek, 6 paź 2009, 06:53
I nie znoszę pal.... co zmieniają pas jak baba nie patrząc w lusterko. Wczoraj mnie taki skosił dobrze ,że na trawie nie rosło drzewo bo poleciałam w krawężnik i udało się uratować bez skutków ubocznych. Przeprosił też jak przysłowiowa baba !

środa, 7 paź 2009, 08:54

Posty nie na temat skasowałem, dalsza dyskusja która w jakikolwiek sposób będzie uderzać w prywatne sprawy będzie surowo karana (ostrzeżenie w liczbie 3)

Gang V6 w łoplu

czwartek, 15 paź 2009, 21:17
Zobacz profil WWW
nienawidzę chu**ków (skuzi szefostwo za mięso) handlujących na Allegro i sprzedających niesprawną elektronikę - w opisie 100% sprawne, w rzeczywistości padło i złom!! Dałem się naciągnąć na ładne CB, które okazało się totalnym trupem. Mam nadzieję, że kiedyś gościa dorwę w ciemnej uliczce... xD.

poniedziałek, 2 lis 2009, 19:33

Trzeba było się do mnie odezwać ;) (odnośnie CB, a nie mordobicia :mrgreen2: )

Gang V6 w łoplu

poniedziałek, 2 lis 2009, 20:49
Zobacz profil WWW
gimof napisał(a):
odnośnie mordobicia :mrgreen2: )

może któryś z forumowiczów z Iławy bądź okolic ma ochotę zatańczyć kujawiaka na cwaniaczku, który mnie obuł? Stare desanty już wypastowałem :hyhy: xD

wtorek, 3 lis 2009, 18:24
V-ce Prezes

Grzesiu a co Ci z tym CB?? Może da się je uratować ;)

Jeśli rozwiązałeś/rozwiązałaś swój problem z autem pomóż innym - napisz co było przyczyną.

wtorek, 3 lis 2009, 18:53
Zablokowane - diagnoza - vco bądź procesor i jedynie odłączenie zasilania pomaga.

CB przedstawia poniższe zdjęcie.

Obrazek
Jeżeli masz kogoś dobrego z talentem do podnoszenia padła...

wtorek, 3 lis 2009, 20:34
V-ce Prezes

na poczatek , jak to mawiają nowa miotła lepiej zamiata , proszę o kulturę wypowiedzi ( zero mięcha , nawet tego wypunktowanego)

Grzegorz ja jak kupuje na allegro to tylko z odbiorem osobistym

piątek, 13 lis 2009, 23:01
Jakiś ..... (brak mi słów) zarysował mi czymś ostrym błotnik z prawej strony do gołej blachy i głęboko nie obędzie się bez szpachli. To nie był przypadek bo lewy też był zarysowany tylko lekko i poszło pastą tempo. Nikomu się nie narażam, parkuje gdzie wolno i to jeszcze zrobił ktoś w nocy pod naszą kamienicą. Czy ten bezmózg zazdrościł Felicii nie wiem ale chętnie bym sobie porozmawiała !!!! Narazie Skoda dostała plasterek :-(

poniedziałek, 21 gru 2009, 17:47
V-ce Prezes

ostatnio denerwują mnie kierowcy jadący swoimi autkami bez pełnego oświetlenia np udający jednoślady (nie świecący sie reflektor po lewej stronie )

piątek, 25 gru 2009, 19:57

and napisał(a):
ostatnio denerwują mnie kierowcy jadący swoimi autkami bez pełnego oświetlenia np udający jednoślady (nie świecący sie reflektor po lewej stronie )

też mnie to denerwuje, tymbardziej że są to zwykle auta "wyższej klasy", a właścicielowi ciężko wymienić żarówkę czu poprosić kogoś ze stacji żeby to zrobił za niego

sobota, 26 gru 2009, 16:23
a mnie zdenerwowała wczoraj Policja;]
Jechałem na wiosce, około 60km/h dopuszczalne i tak było 90, ale że deszcz lał to nie chciało mi się pędzić.
Zauważyłem że ktoś jedzie na długich, mignąłem 2 razy, kierowca nie zmienił na krótkie, jak go minąłem, patrze, że zawraca, po chwili kogut i zatrzymują. Myślałem, że sprawdzą mnie czy coś. A ten podchodzi do okna i się pyta o co mi chodziło, ja że miał długie włączone, on tak popatrzył jakie ma światła, powiedział aha i przeprosił;]
Nie wiem czy oni nie widzieli że mieli włączone te długie czy tacy tępi byli, ale przynajmniej kulturę mieli;d

niedziela, 27 gru 2009, 10:07
bolo napisał(a):
and napisał(a):

też mnie to denerwuje, tymbardziej że są to zwykle auta "wyższej klasy", a właścicielowi ciężko wymienić żarówkę czu poprosić kogoś ze stacji żeby to zrobił za niego

Akcja pod Lidl. Patrze parkuje obok mnie kobieta w samochodzie marki Leksus (tym dużym suv-em) mówie ,ze jechała cały czas na światłach pozycyjnych a jedno wogóle się jej nie pali. Ona na to "A skąd Pani może wiedzieć" i wręcz obrażona na mnie poszła. I tak to jest człowiekowi pomóc :-(

P.s. rysa jeszcze nie załatana a na domiar złego mojemu Michałowi wybili w 7 tylnią szybę. Wandalizm !

niedziela, 27 gru 2009, 12:43
V-ce Prezes

Cytuj:
mojemu Michałowi wybili w 7 tylnią szybę. Wandalizm !

ostatnio pijacka hołota sąsiadowi na masce Ibizy czymś ostrym napisała literke "L" w kółeczku ,

niedziela, 27 gru 2009, 18:26

Kurcze, ale gdzie Wy mieszkacie?
Centrum wlkp słyszy się o lusterkach (idzie nadziabany zahaczy...no życie), ale coś takiego :cisza:

Gang V6 w łoplu

poniedziałek, 28 gru 2009, 08:07
Zobacz profil WWW
Ktos Was chyba bardzo nie lubi:( Trzeba się zaczajić na cwaniaczka...

poniedziałek, 28 gru 2009, 13:10
V-ce Prezes

and napisał(a):
ostatnio pijacka hołota sąsiadowi na masce Ibizy czymś ostrym napisała literke "L" w kółeczku ,

sąsiad jest strażnikiem miejskim , podejrzewam ze to była zemsta za wypełnienie obowiązkow słuzbowych

poniedziałek, 28 gru 2009, 22:24

mi ktoś dzisiaj trenował kroki taneczne na masce, same ślady butów, ale nic nie pogiął

wtorek, 29 gru 2009, 17:05
Ja mogę walczyć z miastem o odszkodowanie za rozwaloną oponę. Mój Michał nie bo okazało się iż to lód z dachu spadł na samochód rozbijając szybę a parking nie jest ubezpieczony. Lepiej ,ze w samochód bo to mogło kogoś zabić !

niedziela, 3 sty 2010, 13:29

Felicja p.m. napisał(a):
Ja mogę walczyć z miastem o odszkodowanie za rozwaloną oponę. Mój Michał nie bo okazało się iż to lód z dachu spadł na samochód rozbijając szybę a parking nie jest ubezpieczony. Lepiej ,ze w samochód bo to mogło kogoś zabić !

a odszkodowanie od administratora budynku? jeszcze mandat mu sie nalezy bo jest obowiązek usuwania takich pułapek

poniedziałek, 4 sty 2010, 19:22

NIestety jak parking nie ubezpieczony to nic nie wywalczysz.

W Poznaniu pod szpitalem na Krysiewicza (szpital dziecięcy raczej), jest parking strzeżony, gdy miałem tico spadła mi cegła z dachu wprost na maske...nie wywalczyłem nic... okazało się, że parking mimo, że strzeżony to jak mi ukradną auto lub zniszczą to z powodu braku ubezpieczenia owego terenu nie należy mi się NIC

Gang V6 w łoplu

poniedziałek, 4 sty 2010, 19:34
Zobacz profil WWW
Dokładnie o to chodzi ! Jest podwórko nie parking więc jeśli parkujesz to na swoją odpowiedzialność. Jeśli lód spadł by na kogoś to czywiście jest odszkodowanie. Z oponą też się dowiedziałam, mogę walczyć bo prawo jest po mojej stronie ale często takie postępowania długo trwają i nie ma odszkodowania ;-(

środa, 6 sty 2010, 12:53
oooo tutaj sie wyzalic moge....

dostalem awans w pracy...
fajna podwyzke...
w ch** pracy i odpowiedzialnosci na barki...
kupilem kobiecie kolejnego psa...
cale dnie siedze w pracy...
rozwalilem zderzak w sluzbowym busie...
po 2 tygodniowym urlopie pierwsza robota i same problemy...
nie mam czasu na hobby...
optymistyczne jest to ze mam weekend wolny i tylko dla siebie...
ale co z tego jak na zewnatrz jest -17 i pol metra sniegu...

chyba mam menopauze...

aaa zapomnial bym...
i ten cholerny weekend ma tylko 2 dni...

ale przynajmniej dopiero sie zaczyna pierwszy z nich :)

sobota, 9 sty 2010, 00:00
YaCa napisał(a):
w ch** pracy i odpowiedzialnosci na barki...
i ten cholerny weekend ma tylko 2 dni...

nic dodać, nic ująć... :/

sobota, 9 sty 2010, 10:01

Yaca witamy ponownie. Gdzieś sie podziewał mordo Ty moja :)

Gang V6 w łoplu

poniedziałek, 11 sty 2010, 08:25
Zobacz profil WWW
A podobno mu czasu brakuje :-)

wtorek, 12 sty 2010, 10:05
a tu i tam...

prawde mowiac sam nie wiem gdzie :D

Wy wiecie ze jak sie troszke wiecej pracuje to czas pedzi jak szalony... mamy juz prawie polowe stycznia, zaraz luty a potem marzec i po zimie, a dopiero co z urlopu i wakacji czlowiek przyjechal.... normalnie szok...

kolega z ktorym pracowalem odszedl z pracy i przejalem jego obowiazki, niby kasa lepsza ale co czlowiek sie natyra, za to dostalem nowego kolege do pracy (na szczescie sam go skolowalem i przynajmniej pracuje z kims kto ma takie samo hobby [militaria]) z tym ze wyszkolenie nowego pracownika w tym zawodzie trwa jakis rok, wiec musze poczekac az nowy partner zacznie sam ogarniac temat i troche zdejmie obowiazkow z mojej biednej glowki :P

generalnie jest OK, mialem Felcie sprzedac, nie sprzedalem :) teraz smigam caly czas sluzbowym busem, nawet opon do swojego opla nie kupilem na zime :P no i zaczolem myslec o nowym aucie, strasznie napalilem sie na SUWa i jedyna opcja jaka mi przychodzi do glowy to nissan qashqai (cena nie jest az tak zaporowa), musialem nawet zdac swojej dziewczynie karte kredytowa zebym w koncu moglu uzbierac na to auto :P

tak czy inaczej nie jest zle, obiecalem sobie ze w ta wiosne troszke wiecej czasu bede spedzal w lesie, fotografia + strzelanie do kolegow z plastikowych kulek :)

ufff rozpisalem sie... ide jakas frytke przekasic, umyc sie, ogolic (bo z rana sie nie chce :P) i lulu...

spokojnej nocy wszystkim :)

wtorek, 12 sty 2010, 21:40
;( suv to już lepiej kupić pożądnego starego Patrola !

środa, 13 sty 2010, 09:20
nie chce juz starego auta...

kolejna rzecz to taka ze jak juz konkretnego terenowego chcial bym kupic to najlepiej w dieslu a w szwecji podatek by mnie zabil, tutaj auta napedzane ropa maja tylko firmy lub osoby bardzo bogate :P

ja malo uzywam auta praywatnego, ale jak juz gdzies jade to robie duze dystanse, potrzebuje duzego, pakownego ale i niewiele pijacego auta... na przelomie marca i kwietnia jade w trase, 7 dni i 5000km :P

środa, 13 sty 2010, 17:52
V-ce Prezes

YaCa napisał(a):
nie chce juz starego auta...

kolejna rzecz to taka ze jak juz konkretnego terenowego chcial bym kupic to najlepiej w dieslu a w szwecji podatek by mnie zabil, tutaj auta napedzane ropa maja tylko firmy lub osoby bardzo bogate :P

ja malo uzywam auta praywatnego, ale jak juz gdzies jade to robie duze dystanse, potrzebuje duzego, pakownego ale i niewiele pijacego auta... na przelomie marca i kwietnia jade w trase, 7 dni i 5000km :P

a YETI ??

środa, 13 sty 2010, 18:31
tez jest brane to pod uwage...

zakup ma nastapic po wakacjach, moze koniec roku, wiec mam jeszcze czasu do namyslu a i po czesci chce jak najwiecej kasy uzbierac zeby jak najmniejszy kredyt brac...

środa, 13 sty 2010, 20:52

Denerwuje mnie bezczynność odnośnie nie których spraw bliskich mi osób, a na te chwile smutno mi nawet. :(

Gang V6 w łoplu

środa, 3 lut 2010, 20:33
Zobacz profil WWW
Denerwuje mnie to, że nie wiem, co dolega mojej Skodziance. Symptomy niby UPG, ale nie jak UPG. Może sobie tarota postawię xD albo do wróżki pójdę xD tej od szklanej kuli :lol:

środa, 3 lut 2010, 21:23

skoro mamy sie wyzalic to sie zale :( kipilem czesci do telefonu na allegro i przypadkiem babka na poczcie przypier*** steplem w 1 czesc i nie dziala:( szczescie ze zakupilem 2 te same tasmy LCD.. tel niby dzial bo mikrofonik sie uszkodzil :(

zal mi tez tego ze moja skoda 1,3 pali 12-13 l gazu :( jest mi z tym ogromnie zle... kto mnie pocieszy ?

gg:4430953 tel. 505-208-937
Obrazek
Obrazek

środa, 3 lut 2010, 21:56
Zobacz profil WWW
warma napisał(a):
:( jest mi z tym ogromnie zle... kto mnie pocieszy ?

nie martw się stary, za 4 miesiące będzie cieplej.. :)

A zimą... zimą musi być zimno ;)

czwartek, 4 lut 2010, 18:21
V-ce Prezes

Prawie codziennie muszę odśnieżać sobie drogę dojazdową do domu, niedawno spadło mi z dachu mnóstwo lodu i śniegu akurat na wjazd i musiałem to odwalić, wczoraj 3 godziny wyciągałem Toledo z zaspy... Już mnie zaczyna to drażnić :diabel:

Jeśli rozwiązałeś/rozwiązałaś swój problem z autem pomóż innym - napisz co było przyczyną.

piątek, 12 lut 2010, 20:09

Auto nie dało nam szansy dojechać na parapetówe do Kuchara :(

Gang V6 w łoplu

niedziela, 14 lut 2010, 06:08
Zobacz profil WWW
Wstaje dzisiaj rano, patrze przez okno a tu w h.... śniegu :diabel: znow łopata w ręke i trzeba odgartywac bo nawet z garażu nie wyjade a do drogi publicznej mam jakies 200metrow :diabel: Kiedy to się wkońcu skończy ??

niedziela, 14 lut 2010, 08:37
kilka dni temu ktoś inaczej mówiąc jakiś chu. je...y porzucił skode felicje na podwórku koło mojego budynku zabrał tablice i tak ją zostawił wiecie może gdzie zadzwonić aby ja zawineli bo utrudnia wjazd do sąsiednich budynków przez co oni pchają się przez nasz parking i rozjeżdżają ten je...y śnieg :diabel: mieszkam w Pruszczu GD pozdro

niedziela, 14 lut 2010, 11:24
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona